Konkurs wokalno-językowy "Mam talent - śpiewam w języku angielskim

Konkurs wokalno-językowy
"Mam talent-Śpiewam w Języku Angielskim"

Zapraszamy uczniów klas III-VI do udziału w Szkolnym Konkursie Wokalno-Językowym „ Mam talent – Śpiewam w Języku Angielskim”, który odbędzie się 15 kwietniaw sali 20. Do konkursu zapraszamy solistów, duety oraz zespoły uczniowskie.

Zainteresowani uczniowie klas III przygotowują piosenkę w wersji karaoke z repertuaru nagrań do podręcznika języka angielskiego Bugs World 3,

a uczniowie klas IV-VI przygotowują dowolną piosenkę w języku angielskim do podkładu muzycznego na pendrive lub na płycie CD.

Termin zgłoszeń: 8 kwietnia

Zgłaszając się do konkursu prosimy podać tytuł piosenki oraz udostęnić nagranie na pendrive/CD w wersji karaoke.  Więcej informacji o konkursie u nauczycielek języka angielskiego.

Copyright 2011 Konkurs wokalno-językowy "Mam talent - śpiewam w języku angielskim. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.