Konkursy Halloween

Zapraszamy uczniów klas III-VI do udziału w konkursach języka angielskiego z okazji Halloween:

 

  • konkurs na najbardziej zwariowane-straszne przebranie, który odbędzie się 28 października o godz. 8.00 w sali 20 (zgłoszenia do 26 października u nauczycielek języka angielskiego)
  • konkurs na najciekawszy lampion wykonany z dyni (proszę przynosić podpisane dynie imieniem i nazwiskiem 28 października rano do nauczycielek języka angielskiego                                                                                                                                               Zachęcamy wszystkich do wspólnej zabawy 

                                               nauczycielki języka angielskiego                                                                                                                            Katarzyna Gałek-Żmudzka i Maria Kaptur

Przypominamy, że celem konkursu jest przybliżenie kultury i obyczajów krajów anglosaskich.

Copyright 2011 Konkursy Halloween. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free