Zmierz się z polską ortografią...

Zaproszenie do udziału w Otwartym Dyktandzie Dla Dorosłych, które odbędzie się 17 listopada 2016 roku w gmachu Polskiego Radia Kraków.

Polskie Radio Krakow, Fundacja Zawsze Warto i Stowarzyszenie Polonistów zapraszają do udziału w rywalizacji w Otwartym Dyktandzie dla Dorosłych. Organizatorzy zapraszają Rodziców, Dziadków, Nauczycieli do sprawdzenia swoich umiejętności w wydarzeniu towarzyszącym    konkursowi dla uczniów.

Harmonogram Dyktanda

17. 11. godz. 16.3o -16. 55. rejestracja uczestników - konieczny dokument ze zdjęciem

godz. 17. 00 - 17.45 - pisanie tekstu

godz. 17. 45 - koncert muzyczny .

Nazwiska 3 laureatów opublikowane zostaną 20. 11. 2016 roku na stronie Radia Kraków i www.zawszewarto.pl

Więcej informacji można szukać na podanych stronach.

Zapraszamy i życzymy powodzenia
 nauczycielki j. polskiego

Copyright 2011 Zaproszenie. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.