PODSUMOWANIE ZBIÓRKI ELEKTROŚMIECI

29 listopada w naszej szkole odbyła się kolejna, dziewiąta już zbiórka zużytych sprzętów elektrycznych i elektronicznych.

Pomimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, wielu uczniów, rodziców oraz przedstawicieli społeczności lokalnej zdecydowało się wziąć udział w akcji przynosząc elektrośmieci do naszej szkoły. Popularnymi sprzętami były: komputery, monitory, telefony komórkowe, ładowarki, odtwarzacze DVD i video, a także telewizory.

W sumie zebraliśmy ponad jedną tonę wielorakich sprzętów elektrycznych i elektronicznych.

Cieszymy się, że dbamy o nasze środowisko naturalne i nie wyrzucamy takich przedmiotów na śmietnik!!!!

Dziękuję wszystkim dzieciom, rodzicom, nauczycielom, rodzinom i przyjaciołom naszej szkoły, którzy zaangażowali się w akcję: przynosząc lub przywożąc sprzęt do szkoły oraz reklamując zbiórkę wśród społeczności lokalnej.

 

 

              DBAJMY RAZEM O ŚRODOWISKO!!!

                                                                                                                                                           koordynator zbiórki                                                                             Katarzyna Gałek-Żmudzka                          PS. KOLEJNA ZBIÓRKA JUŻ NA WIOSNĘ

Copyright 2011 PODSUMOWANIE ZBIÓRKI ELEKTROŚMIECI. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free