Szkolny Konkurs Wokalno-Językowy "Mam talent - Śpiewam w Języku Angielskim"

SZKOLNY KONKURS WOKALNO-JĘZYKOWY

„MAM TALENT – ŚPIEWAM W JĘZYKU ANGIELSKIM”

Zapraszamy uczniów klas I-VI do udziału w Szkolnym Konkursie Wokalno-Językowym „ Mam talent – Śpiewam w Języku Angielskim”, który odbędzie się w dwóch terminach:

Klasy I-III

27 lutego (poniedziałek) o godz. 13.30 w Sali 21 (termin zgłoszeń: 24 luty - piątek)

Klasy IV-VI

8 marca (środa) o godz. 12.30 w Sali 21 (termin zgłoszeń: 3 marca - środa)

Do konkursu zapraszamy solistów oraz duety/zespoły uczniowskie.

Zainteresowani uczniowie klas I-VI przygotowują jedną piosenkę w języku angielskim z podkładem muzycznym (bez linii wokalnej) w dowolnym gatunku (piosenka dla dzieci, rock, pop, melodia tradycyjna, piosenka z podręcznika obowiązującego w danej klasie).

Chętni uczniowie zgłaszają się do nauczycielek języka angielskiego podając tytuł piosenki oraz nagranie na pendrive/CD bez linii wokalnej.

Podczas konkursu oceniane będą: znajomość tekstu, umiejętność śpiewania, wymowa, ekspresja i wyraz artystyczny. Dodatkowym atutem będzie przebranie/ rekwizyty.

Czekają atrakcyjne nagrody!!!

GORĄCO ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!!!!

Organizatorki:

Katarzyna Gałek-Żmudzka, Maria Kaptur

Copyright 2011 Szkolny Konkurs Wokalno-Językowy "Mam talent - Śpiewam w Języku Angielskim". Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.