IX Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas III

Dnia 1 marca 2017r. odbył się etap szkolny IX Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas III. Informuję, że do etapu międzyszkolnego, który odbędzie się 21 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 18 w Krakowie,  zakwalifikowali się uczniowie:

Jeremi Kępa - IIIc

Igor Cała – IIIc

Konrad Ochalik – IIIa

Gratuluję chłopcom i dziękuję wszystkim uczestnikom etapu szkolnego, którzy bardzo licznie wzięli w nim udział. Szczegółowe informacje dotyczące ilości zdobytych punktów oraz wgląd do prac uczniów  u nauczycielki j. angielskiego - Katarzyny Gałek-Żmudzkiej.

 

Katarzyna Gałek-Żmudzka

Copyright 2011 IX Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas III . Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free