Międzyprzedszkolny Konkurs Wokalno-Językowy "Mam talent-Śpiewam w Języku Angielskim"

11 kwietnia odbył sięMiędzyprzedszkolny Konkurs Wokalno-Językowy "Mam talent - Śpiewam w Języku Angielskim", w którym nasi młodsi koledzy i koleżanki z zaproszonych przedszkoli śpiewali przygotowane piosenki w języku angielskim. Dzieci były oceniane w dwóch kategoriach: solista i zespół. Jury w składzie: p. Marta SObolewska, p. Maria Kaptur i p. Katarzyna Gałek-Żmudzka miały ciężki zadanie aby wybrać najlepsze wykonania, gdyż wszyscy uczestnicy pięknie występowali. 

GALERIA

A oto wyniki:

 

Kategoria solista

I miejsce

Oliwia Stachowicz      Przedszkole nr 97

II miejsce

Eliana Tokarczyk        Przedszkole nr 152

Kategoria zespoł

I miejsce         Zuzanna Biel, Urszula Kostrzewa i Gabrysia Przybylska                                       Przedszkole nr 125   

                       Karolina Orzeł, Dominika Dudek, Eliza Rajska, Igor Długosz, Kacper Cisoń            Przedszkole nr 177

II miejsce       Amelia Kasperczyk, Michał Maruszczak                                                                Przedszkole nr 97

Serdecznie gratulujemy!!

organizatorki

Katarzyna Gałek-Żmudzka, Maria Kaptur

Copyright 2011 Międzyprzedszkolny Konkurs Wokalno-Językowy "Mam talent-Śpiewam w Języku Angielskim". Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free