I Międzyszkolna Olimpiada z Języka Angielskiego dla Klas VI

Dnia 11 maja w naszej szkole odbył się Finał I Międzyszkolnej Olimpiady z Języka Angielskiego dla klas VI objętej Patronatem Małopolskiego Kuratora Oświaty. W Olimpiadzie wzięli udział szóstoklasiści ze Szkół Podstawowych nr 18, 82, 85, 86, 92, 101, 155 oraz uczniowie ze Zbylitowskiej Góry; razem 24 uczestników. Dziewczęta i chłopcy wraz z nauczycielami zostali gorąco przywitani przez Panią Dyrektor Beatę Tomaszewską oraz organizatorki Olimpiady - Katarzynę Gałek-Żmudzką i Marię Kaptur. Olimpiadę zaszczycili swoją obecnością: Pani Dominika Walkowicz, reprezentant Oxford University Press oraz Pan Piotr Dominik, przedstawiciel Rady Dzielnicy XVI. Po przywitaniu uczestnicy przystąpili do pisemnych zadań konkursowych, które sprawdzały ich wiedzę i umiejętności z języka angielskiego. Nastęnie dzieciaki wzięły udział w warsztatach z robotyki prowadzonych przez Pana Marcina Dudę, a komisja przystąpiła do sprawdzania prac. Poziom wiedzy uczestników był naprawdę bardzo wysoki, a różnice nawet jednopunktowe. A oto wyniki:

I miejsce: Patrycja Allbeury SP 85

II miejsce: Aleksandra Kucharska SP Zbylitowska Góra

III miejsce: Gabriela Korzeniowska SP 86, Maksymilian Cwakliński SP 92

IV miejsce: Hanna Broś SP 82, Amelia Cichańska SP 85

V miejsce: Zuzanna Niewola SP Zbylitowska Góra

wyróżnienia: Szymon Siedleczka SP 18, Agnieszka Bazan SP 82, Kamila Surmacz SP 85, Aleksandra Malik SP 86, Miłosz Płonczyński SP 92, Maja Migacz SP 155, Szymon Górski SP Zbylitowska Góra

Gratulujemy!!!!

Uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody ufundowane przez Radę Radę Rodziców przy SP nr 82, Radę Dzielnicy XVI oraz Wydawnictwo Oxford University Press. Organizatorzy dziękują wszystkim za okazaną pomoc w przygotowaniu tego wydarzenia.

ZAPRASZAMY DO GALERII

 

Katarzyna Gałek-Żmudzka, Maria Kaptur

Pozdrawiamy Kolegów i Koleżanki ze Zbylitowskiej  Góry!

Copyright 2011 I Międzyszkolna Olimpiada z Języka Angielskiego dla Klas VI. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free