Klasy 1 2021/2022 opis

Klasy I w roku szkolnym 2021/2022

 

 

    W roku szkolnym 2021 /2022

 

 • Planujemy utworzyć 2 klasy pierwsze ( ogólna i profilowana). Klasa profilowana będzie rozwijać zainteresowania w tematyce muzyka i kodowanie. W oddziałach role wychowawców będą pełnić doświadczeni, z pełnymi kwalifikacjami, nauczyciele dyplomowani.
 • Informujemy, że zgodnie z ustaleniami i sugestiami Rodziców wszystkie dzieci, które przyjdą grupą z określonego Przedszkola będą mogły tworzyć jeden zespół klasy pierwszej.
 • Zapewniamy w klasach młodszych zdobywanie wiedzy przede wszystkim poprzez zabawę i doświadczenie, wykorzystując kreatywność i pomysłowość dzieci.
 • W każdej sali lekcyjnej znajduje się tablica multimedialna lub tablety.
 • Dbając o zdrowie uczniów każda sala wyposażona jest w oczyszczacz powietrza i rośliny zielone.
 • Oferujemy opiekę w świetlicy szkolnej dla uczniów w godzinach 6.30 do 18.00. Podczas pobytu w świetlicy szkolnej dzieci mają zorganizowany czas na odrabianie zadań domowych pod opieką nauczyciela. Po godzinie 18.00 istnieje możliwość korzystania ze świetlicy środowiskowej, mieszczącej się w Domu Kultury im. J. Korczaka, os. Kalinowe 18. Do świetlicy środowiskowej dzieci będą odprowadzane przez naszych nauczycieli, kończących zajęcia w świetlicy szkolnej.
 • Zapraszamy wszystkie chętne dzieci szkolne do korzystania z wyremontowanej nowoczesnej stołówki oferującej pyszne obiady.
 • Uczniowie klas pierwszych:

ü  uczestniczą w zajęciach tańca towarzyskiego, prowadzonych przez instruktorów Szkoły Tańca

Pasja, które są włączane do zajęć obowiązkowych,

ü  biorą udział w obowiązkowych dodatkowych zajęciach szachowych w wymiarze 1 godziny

tygodniowo,

ü  mogą uczęszczać na różnorodne zajęcia zgodnie ze swoimi zainteresowaniami, np.: dodatkowy

język angielski, język hiszpański, chór szkolny, zajęcia plastyczne, taneczne, teatralne, nauka gry na instrumencie, Robotyka, gimnastyka korekcyjna, piłka nożna, Ju – Jitsu, siatkówka, tenis stołowy i inne w zależności od potrzeb dzieci.

 • Na terenie szkolnego boiska mamy plac zabaw, gdzie nasi najmłodsi uczniowie spędzają czas w ramach godzin wychowania fizycznego lub pobytu na świetlicy szkolnej.
 • Generalny remont wszystkich boisk i bieżni zapewnia możliwość realizacji wychowania fizycznego, gier i zabaw sportowych kilku grupom jednocześnie.
 • Każdy Rodzic, który ma problem z zapewnieniem opieki swoim dzieciom podczas przerw świątecznych może skorzystać z opieki wykwalifikowanej kadry nauczycielskiej w naszej świetlicy szkolnej w tym okresie.

         

Z wyrazami szacunku,

       Dyrektor szkoły.

Copyright 2011 Klasy 1 2021/2022 opis. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free