Góra Grosza 2020

      Ogólnopolska akcja GÓRA GROSZA gości w naszej szkole od wielu lat. W tym roku szkolnym kolejny raz pomagamy dzieciom, które są w trudnej sytuacji i nie mieszkają ze swoimi rodzicami. GÓRA GROSZA pozwala rownież na prowadzenie małych domów i mieszkań dla usamodzielnianych wychowanków. Tam dzieci i młodzież bezpiecznie rozwijają się, planują swoją przyszłość, gdy trwa kryzys w ich rodzinie. Zebrane pieniądze wspierają talenty   i zainteresowania dzieci z całej Polski, ale i umożliwiają prowadzenie trzech specjalistycznych Ośrodków - " Port", gdzie dzieci i ich rodziny mogą otrzymać pomoc.                                                                                                                  Nasz coroczny udział w akcji GÓRA GROSZA to wspaniała lekcja wrażliwości, zrozumienia i tolerancji.                            Szkole Koło PCK bardzo dziękuje uczniom, rodzicom i pracownikom szkoły za każdy grosik, włożony trud i zaangażowanie.

                                                                                           Opiekun Szkolnego Koła PCK - Renata Gruca

Copyright 2011 Góra Grosza 2020. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free