Akcja charytatywna " OPATRUNEK NA RATUNEK" 2020

           W naszej szkole  w październiku odbyła się akcja charytatywna "OPATRUNEK  NA  RATUNEK "dla dzieci z Afryki. Była to odpowiedź społeczności szkolnej SP 82 na apel Fundacji Pomocy Humanitarnej Redemptoris Missio. Zebraliśmy mnóstwo bandaży, plastrów, gaz, rękawic, strzykawek i innych materiałów medycznych.
Serdecznie dziękuję uczniom, ich rodzicom i pracownikom szkoły za wrażliwość i otwartość serca na potrzeby drugiego człowieka. Największą nagrodą jest świadomość, że gdzieś choćby nawet w najdalszym końcu świata, żyje osoba, której mogliśmy pomóc.


Wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję oganizowaną w naszej szkole przez Szkolne Koło PCK, jeszcze raz bardzo dziękuję!
              Opiekun Szkolnego Koła PCK - Renata Gruca

Copyright 2011 Akcja charytatywna " OPATRUNEK NA RATUNEK" 2020. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free