Hurra, wycieczka!

W piękny, słoneczny dzień przyjechaliśmy do Głogoczowa, do Magicznego Domku !!!

W Magicznym Domku weszliśmy do Salonu  przez malutkie, bajkowe drzwiczki, które wprowadziły nas w świat niezwykły i wyjątkowo tajemniczy. Tu odkrywaliśmy zakamarki i tajemne miejsca. W kąciku Babci Leokadii poznaliśmy świat starych zabawek, którymi bawiły się nasze prababcie. Zabawki, które sprawiały radość, rozbudzały wyobraźnię, uczyły. Uczestniczyliśmy w opowieściach o starych zabawkach, poznaliśmy kolekcję oraz  pobawiliśmy się wybranymi przez siebie zabawkami.  Do Magicznego Drzewa weszliśmy, by wsłuchując się w śpiew ptaków odkrywać rozmaite zabawy edukacyjne, wyświetlane na ekranie dotykowym. 

Copyright 2011 Hurra, wycieczka! . Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free