Wycieczka do Puszczy Niepołomickiej

      W piątek 22 października wybraliśmy się na wycieczkę klasową do Nadleśnictwa w Niepołomicach i do Puszczy Niepołomickiej. Uczestnicząc w zajęciach przyrodniczo-leśnych w Izbie Leśnej mogliśmy z bliska oglądać zwierzęta zamieszkujące Puszczę. Za sprawą wspaniałego przewodnika -leśnika dowiedzieliśmy się dużo o życiu lasu i wybranych gatunków zwierząt,  a w samej Puszczy pogłębiliśmy naszą wiedzą realizując Ścieżkę Edukacyjną. Pamiętaliśmy również o 82 rocznicy wybuchu II Wojny Światowej i ofiarach tej wojny. Odwiedziliśmy miejsca pamięci tej wojny znajdujące się na terenie Puszczy. Wycieczkę zakończyliśmy wspólnym ogniskiem i zabawami integracyjnym. Przez cały dzień świeciło dla nas  słońce i mogliśmy podziwiać polską złotą jesień. 

 

Copyright 2011 Wycieczka do Puszczy Niepołomickiej. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free