Dzień Otwarty

21 października w Szkole Podstawowej nr 82 odbył się Dzień Otwarty dla Rodziców i Dzieci,
które we wrześniu rozpoczną naukę w klasie I.

Na początek goście obejrzli krótki program artystyczny w wykonaniu uczniów klas pierwszych. Uczniowie klasy II c zaprezentowali tańce, których uczą się w ramach zajęć edukacyjnych pod kierunkiem instruktorów Szkoły Tańca Pasja.

Przedszkolaczki świetnie się bawiły podczas przygotowanych dla nich zajęć ruchowych oraz zajęć plastycznych, na których wyklejały bibułą sylwety zwierząt. Wszystkie dzieci pracowały w dużym skupieniu i z wielkim zaangażowaniem. Po skończonej pracy podziwiały efekty swojej pracy.
Zwierzątko było pamiątką tych zajęć.

Pobyt gości z przedszkola dostarczył wszystkim wielu miłych emocji.
Szkoła Podstawowa nr 82 to szkoła, która ma do zaproponowania szereg dodatkowych zajęć pozalekcyjnych prowadzonych przez uczących tu nauczycieli, opiekę pedagoga. Uczniowie uczestniczą w wielu programach edukacyjnych oraz wielu projektach.

Teraz od Rodziców zależy, czy zdecydują się zapisać swoje dziecko właśnie do naszej szkoły. 

Mamy nadzieję, że spotkamy się wszyscy uśmiechnięci i pełni zapału we wrześniu 2020 r.

Copyright 2011 Dzień Otwarty . Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free