Dzień Otwarty Szkoły

6 kwietnia gościliśmy w naszej szkole Dzieci i Rodziców, chętnych poznać naszą szkołę. Naszym Gościom zaprezentowaliśmy program artystyczny przygotowany przez oddział przedszkolny naszej szkoły, zaproponowaliśmy wiele ciekawych zajęć m.in.

origami, edukacyjne zabawy interaktywne, tor przeszkód, spotkanie z baśniami, a także zabawy ogólnorozwojowe. W tym dniu zostały również ogłoszone wyniki konkursu plastycznego i muzycznego III Międzyprzedszkolnego Turnieju Wiosennego. Najmłodsi chętnie uczestniczyli w zabawach pod okiem nauczycieli, a Rodzice mogli porozmawiać przy kawie i słodkim małym co nieco, o swoich pociechach i ich kolejnym etapie edukacji. To było mile i ciekawie spędzone sobotnie popołudnie.

GALERIA

Copyright 2011 Dzień Otwarty Szkoły. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free