Rekrutacja do klas pierwszych - potwierdzenie

Informujemy, że w związku z zakończeniem rekrutacji do klas pierwszych w dniu 30 marca 2021 roku, rodzice uczniów zakwalifikowanych mają obowiązek potwierdzić wolę uczęszczania dziecka do naszej szkoły.  W dniach od 4.05 do 14.05.2021 r. należy złożyć pisemne oświadczenie;
"Potwierdzam wolę uczęszczania mojego dziecka .......................................do Szkoły Podstawowej nr 82 w Krakowie" - podpis rodzica/opiekuna prawnego.

Pismo można przesłać elektronicznie na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub złożyć osobiście w sekretariacie szkoły codziennie w godzinach 7:30 - 15:00.

Informacje szczegółowe (terminy) dotyczące ogłoszenia wyników, rekrutacji uzupełniającej znajdują się w zakładce REKRUTACJA/ZAPISY DO SZKOŁY.

 

Copyright 2011 Rekrutacja do klas pierwszych - potwierdzenie . Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free