2021/2022

Wspólny projekt: Dajemy wyzwanie naszym partnerom: culture challenge

W grudniu i styczniu członkowie zespołu przygotowali wyzwania kulturowe o Polsce dla swoich partnerów z Turcji i Francji. Nie zabrakło quizów kahoot czy google forms, prezentacji i filmików dotyczących różnych aspektów kulturowych o Polsce. Nasi rówieśnicy mogą nauczyć się jak przygotować zupę pomidorową, a także o polskich świętach narodowych czy podstawowych geograficzno-poiltycznych o Polsce.

 

Zachęcamy do obejrzenia prac uczniów:

wyzwanie Pauliny

wyzwanie Amelii

wyzwanie Julii

wyzwanie Kingi

wyzwanie Kasi

wyzwanie Igora

wyzwanie Uli

wyzwanie Konrada 0

wyzwanie Anastazji

wyzwanie Natalii

 

Copyright 2011 Wspólny projekt: Dajemy wyzwanie naszym partnerom: culture challenge. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free