2021/2022

Krajowa Odznaka Jakości e-Twinning dla projektu Team with your twin

Z ogromną radością informujemy, że nasza szkoła otrzymała Krajową Odznakę Jakości e-Twinning za projekt  pt. "Team with your twin" realizowany w naszej szkole w roku szkolnym 2021/2022.

Odznaka ta jest przyznawana przez Krajowe Biuro eTwinning nauczycielom i uczniom, których praca w ramach partnerstwa uznawana jest za wyróżniającą w naszym kraju. Stanowi uznanie dla nauczycieli i uczniów za zaangażowanie w działania poświęcone eTwinningowi. 

Projekt został oceniony pod kątem następujących kryteriów: innowacyjność pedagogiczna i kreatywność, integracja z programem nauczania, komunikacja i wymiana informacji pomiędzy szkołami partnerskimi, współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi, wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych, trwałość i możliwość ponownego wykorzystania.

Gratulujemy koordynatorowi: Pani Katarzynie Gałek-Żmudzkiej i członkom zespołu Team with your twin w składzie: 

Ula Balak, Milena Biela, Magda Broś, Julia Jędrzejczyk, Paulina Skrobek, Kinga Pałetko,  Amelia Kraj, Anastazja Litvinova, Kasia Włodarczyk, Natalia Zychal, Alek Holik,  Konrad Ochalik, Konrad Łopatowski, Igor Cała, Marcel Knapik

krajowa odznaka jakości

Copyright 2011 Krajowa Odznaka Jakości e-Twinning dla projektu Team with your twin. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free