2021/2022

My partner from Turkey - nasze projekty o partnerach z Turcji

W styczniu br. nauczyciele koordynatorzy przydzielili członkom zespołu "Team with your twin" partnerów z innego kraju. Członkowie zespołu z naszej szkoły zostali połączeni z rówieśnikami z Turcji, ze szkoły Nuri Bayar. Przed kilka miesięcy korespondowali ze sobą wymieniając się informacjami o sobie: o swoich zainteresowaniach, szkołach, życiu nastolatków. Dzięki temu mogli dowiedzieć się, co mają ze sobą wspólnego. Wreszcie w maju przygotowali prezentacje o swoich nowych przyjaciołach. Poniżej prezentacje Konradów, Pauliny, Uli, Magdy, Mileny i Julii.

 

project by Konrad

project by Milena

project by Paulina

project by Magda

project by Julia

project by Konrad

 

Copyright 2011 My partner from Turkey - nasze projekty o partnerach z Turcji. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free