Srebro na Mistrzostwach Europy w Karate tradycyjnym

W dniu 04.10. 2021r. uczennica naszej szkoły Emilia Szywała zdobyła srebrny medal na Mistrzostwach Europy w Karate tradycyjnym, które odbyły się w Katowicach. Drugie miejsce na podium uzyskała w układzie kata drużynowe w składzie M. Warchoł/ E. Szywała/K. Grabarczuk. Puchar Europy Dzieci WTKU to pierwsza impreza na tak szeroką skalę. Reprezentanci z różnych stron Europy m.in. Czech, Litwy, Ukrainy, Macedonii, Włoch, Rumunii, Izraela, Słowenii oraz Azerbejdżanu prezentowali naprawdę wysoki poziom. Impreza objęta została patronatem: WTKF, WBKA,WFF, WTKU,PZKT. Serdecznie Emilce gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Copyright 2011 Srebro na Mistrzostwach Europy w Karate tradycyjnym. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free