Jesienna zbiórka elektrośmieci

8 listopada 2017 r. (środa) w godz. 8.00 -15.00 odbędzie się dziesiąta już zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego w naszej szkole ramach całorocznej akcji ekologicznej "Szkole pomagamy i świat oczyszczamy".

 

Zachęcam wszystkich uczniów, rodziców i całą społeczność lokalną do pozbycia się ze swoich mieszkań i domów elektrośmieci, takich jak: urządzenia gospodarstwa domowego (m. in. lodówki, pralki, odkurzacze, żelazka, tostery, miksery, suszarki), sprzęt komputerowy i telekomunikacyjny (komputery, monitory, drukarki, laptopy, kalkulatory, telefony stacjonarne i komórkowe), sprzęt audiowizualny (sprzęt hi-fi, instrumenty muzyczne, radioodbiorniki, telewizory, magnetofony, kamery, odtwarzacze video i DVD), narzędzia elektryczne i elektroniczne (wiertarki, piły, maszyny do szycia) i przyniesienie ich tego dnia przed budynek naszej szkoły (w wyznaczone miejsce). 

Elektrosprzęty zostaną bezpłatnie odebrane przez firmę Green Office Ecologic i przekazane do ponownego przetworzenia. Za uzbierane elektrośmieci mamy możliwość otrzymania wartościowych materiałów edukacyjnych i dydaktycznych oraz sprzęt  sportowy. 

Zachęcam do przekazywania informacji o zbiórce rodzinie, sąsiadom i przyjaciołom. 

Dbajmy wspólnie o nasze środowisko, oczyśćmy je z elektrośmieci!!!

szkolny koordynator zbiórki elektrośmieci 
Katarzyna Gałek-Żmudzka

Copyright 2011 Jesienna zbiórka elektrośmieci. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free