V Nowohucki Konkurs Piosenek i Kolęd w Języku Angielskim

8 grudnia w Szkole Podstawowej nr 92 odbył się V Nowohucki Konkurs Piosenek i Kolęd w Języku Angielskim "White Christmas". Z radością informujemy, że nasi uczniowie zostali laureatami tego Konkursu.

W kategorii solista klas IV-VII:

Emilia Wolak z V b zajęła III miejsce!

a Magdalena Broś z IV a wyśpiewała wyróżnienie!

W kategorii zespół klas I-III:

zespół "Little Snowflakes" w składzie:
Kamila Wolak z III a, Zosia Bogdańska i Zuzia
Wilińska z III b zajął
I miejsce!

W kategorii zespół klas IV-VII:

zespół "Christmas trio" w składzie: Amelia Istrati, Paulina SKrobek, Roksana Tafel z IV c oraz duet "Snow Stars" w składzie: Konrad Łopatowski i Konrad Ochalik z IV a zajęły
II miejsce!

a zespół "Christmas Lovely Girls" w składzie: Magda Długosz, Paulina Jacuńska, Weronika Rogala, Zuzanna Piechniczek, Aleksandra Skrzypek z  VII b otrzymały
I miejsce!

GRATULUJEMY i życzymy naszym uczniom dalszych sukcesów muzyczno-językowych!!!!

Copyright 2011 V Nowohucki Konkurs Piosenek i Kolęd w Języku Angielskim. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.