Konkurs "Praca Organiczna 2.0"

     Na początku marca w naszej szkole gościliśmy uczniów szkół średnich województwa małopolskiego.  Brali oni udział w II edycji 
Ogólnopolskiego Konkursu pt: " Praca Organiczna 2.0 " , którego organizatorem  jest Fundacja Zakłady Kórnickie a honorowy patronat sprawuje Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda. Komisja Konkursowa na podstawie wyników pisemnego testu i po dogrywce wyłoniła zwycięzców. Są nimi uczniowie Liceum Ogólnokształcącego w Myślenicach.  W etapie finałowym będą oni reprezentować nasze województwo i walczyć o cenne nagrody.
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy powodzenia.

Copyright 2011 Konkurs "Praca Organiczna 2.0". Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free