Zbiórka elektrośmieci

22 listopada 2019 (piątek) odbędzie się kolejna już, XII zbiórka elektrośmieci w Szkole Podstawowej nr 82. Tego dnia będzie można przynosić zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny przed budynek szkoły w godz. 7.30-13.00. Odbiór elektrośmieci odbędzie się o ok. 14.00 przez firmę Green House Ecologic.

Liczymy na Państwa udział w zbiórce. Prosimy również o rozpowszechnianie informacji o akcji wśród społeczności lokalnej. Dzięki współpracy z Green Office Ecologic, która prowadzi akcję "Wszystkie dzieci zbierają elektrośmieci", za przekazanie elektrośmieci nasza szkoła będzie mogła otrzymać wartościowy sprzęt wyposażenia sal lekcyjnych.

Zachęcamy do przynoszenia:

-wielkogabarytowe urządzenia gospodarstwa domowego np.lodówki, pralki, kuchenki, mikrofalówki;
-małogabarytowe urządzenia gospodarstwa domowego, np. odkurzacze, żelazka, tostery, suszarki;
-sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny np.komputery, laptopy, drukarki, telefony;
-sprzęt audiowizualny np. telewizory, radia, sprzęt hi-fi,
-narzędzia elektryczne i elektroniczne np.kosiarki, maszyny do szycia, wiertarki;
-zabawki, sprzęt rekreacyjny i sportowy;
-automaty do wydawania np. napojów gorących;
- przyrządy do kontroli i nadzoru np. czujniki dymu, regulatory ciepła

Szczegółowa lista sprzętów, a także informacje o akcji "Dzieci zbierają elektrośmieci" na stronie:

Katarzyna Gałek - Żmudzka
koordynator zbiórki

Copyright 2011 Zbiórka elektrośmieci. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.