PRZED NAMI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK!

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I – VIII,
a także zespoły rodzinne do udziału w VII Szkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek.

Konkurs będzie składał się z dwóch części;

Część I konkursu - eliminacje solistów do finału. Odbędą się w dniu 9.01.2020 r. od godz.13:00 w sali 45.
Podczas eliminacji nie jest wymagany odpowiedni, koncertowy strój. Uczniowie po skończonych zajęciach schodzą do sali 45. Młodsi uczniowie będą  zabierani ze świetlicy w odpowiedniej kolejności (od najmłoszych - klasy pierwsze).
Zespoły rodzinne nie biorą udziału w eliminacjach.

Wyniki eliminacji do finału będą podane w dzienniku elektronicznym i na stronie internetowej szkoły do dnia 11.01.2020 r. wraz ze szczegółowym przebiegiem koncertu finałowego.

Część II konkursu – występy finałowe solistów oraz wszystkich zgłoszonych zespołów rodzinnych,  połączone z wręczeniem nagród.
Odbędą się 15 stycznia 2020 r. o godzinie 16:00.

Uczestnikami konkursu mogą być:
• Uczniowie - soliści
• Zespoły rodzinne (uczniowie SP 82 z rodzicami, dziadkami, rodzeństwem bądź innymi członkami rodziny)

Uczestnicy wykonują jeden utwór trwający maksymalnie 5 minut. Podkłady muzyczne należy mieć przygotowane w dniu przesłuchań na nośniku USB. Można przygotować kolędę lub pastorałkę z towarzyszeniem dowolnych instrumentów lub a capella.

Uczestnicy będą oceniani w następujących kategoriach:
• klasy I – III soliści
• klasy V - VIII soliści
• zespoły rodzinne

Przy ocenie prezentacji Jury weźmie pod uwagę:
• walory głosowe
• wykonanie
• ogólny wyraz artystyczny

Zgłoszenia do konkursu trwają do czwartku 19.12.2019 r. Uczniowie klas I - III zgłaszają swój udział do wychowawcy, uczniowie klas V - VIII do nauczyciela muzyki (sala 10 lub 45).

ZAPRASZAMY!!!

Copyright 2011 PRZED NAMI KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK!. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.