Ogłoszenie!

Szanowni Państwo!

Do 31 marca br. trwa rejestracja wniosków w elektronicznym systemie rekrutacji do krakowskich szkół podstawowych. Jednym z jej elementów jest konieczność dostarczenia podpisanego wniosku do placówki pierwszego wyboru.

Zgodnie z zaleceniami MEN, mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo pracowników szkoły i rodziców zainteresowanych zapisem dziecka do naszej szkoły informujemy, że od dnia 19 marca br. szkoła będzie zamknięta, a podpisane wnioski należy przesyłać w formie skanu lub zdjęcia dokumentu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Złożenie lub przesłanie oryginałów dokumentów także w formie papierowej konieczne będzie w terminie późniejszym, dogodnym dla rodzica. Niezłożenie wniosków w formie papierowej może skutkować brakiem możliwości skutecznego odwołania od wyników rekrutacji w procedurze odwoławczej przed sądem administracyjnym.

Copyright 2011 Ogłoszenie!. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free