Konkurs na logo projektu e-Twinning B'twi-n - eliminacje szkolne

W tym roku szkolnym nasza szkoła realizuje projekt e-Twinning pt. "B'twi-n" wraz ze szkołami z Francji i Turcji. Zachęcam do głosowania na logo projektu w szkolnym etapie konkursu, w którym bierze udział 21 pięknych prac uczniów klas 4a, 5b, 6a i 8a pod opieką pani Katarzyny Gałek-Żmudzkiej. Wszystkie projekty logo są ponumerowane i umieszczone w galerii. A oddajemy głos na stronie tricider.


Nie trzeba się logować na stronę (proszę wybrać opcję: No thanks..).
 

Głosowanie trwa do czwartku 1 grudnia (do 22.00). Trzymam kciuki za wszystkich uczestników.
Katarzyna Gałek-Żmudzka
koordynator projektu

Copyright 2011 Konkurs na logo projektu e-Twinning B'twi-n - eliminacje szkolne. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free