Alan potrzebuje naszej pomocy

Alan jest uczniem klasy 7 b. Od kilku lat zmaga się z chorobą nowotworową. Już raz pomagaliśmy. Wydawało się, że udało się wygrać! Niestety, choroba wróciła. Dzisiaj Alan ponownie potrzebuje naszej pomocy! O swojej historii, o tym, czego się boi i czego pragnie najlepiej opowie on sam - w liście, który do nas napisał.

Nasza szkoła włącza się w akcję zbiórki niezbędnych na leczenie pieniędzy. Na dole, przy dyżurce, stanie puszka, do której będzie można wrzucić pieniążki dla Alana. Poza tym Szkolne Koło Wolontariatu planuje zorganizować kiermasz charytatywny. Dlatego serdecznie prosimy o Państwa dary: zbieramy zabawki, książki, gry planszowe, pamiątki, różnego typu gadżety. Wszystko, co może spodobać się innym dzieciom, a tym samym zasilić konto Alana. Wszystkie dary prosimy przynosić do wychowawców lub Pani pedagog.

Oto list, który napisał Alan. Wierzymy, że nie przejdziecie Państwo obojętnie wobec cierpienia naszego ucznia. Już teraz dziękujemy za okazane serce!!!! 

Copyright 2011 Alan potrzebuje naszej pomocy. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free