POMAGANIE PRZEZ UBRANIE

Gorąco zachęcamy do wspierania Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Tischnera.

Nasza szkoła dołączyła do projektu "POMAGANIE PRZEZ UBRANIE", który ma  charakter ekologiczno-charytatywny.

Do przygotowanych w naszej szatni pojemników będzie można wrzucać tekstylia (odzież, obuwie, zabawki, tekstylia domowe), z których już się nie korzysta, a są jeszcze w dobrym stanie.  W ten  sposób pomożemy małym podopiecznym Hospicjum. Pełne informacje co i w jakim stanie należy wrzucać do pojemnika,  znajdują się na poniższym  plakacie;

                                                        

         

Copyright 2011 POMAGANIE PRZEZ UBRANIE. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free