Szkolny Konkurs Literowania dla Klas III

10 października odbył się Szkolny Konkurs Literowania w Języku Angielskim dla klas III "Spelling bee". W zmaganiach wzięło udział 15 uczniów. Podczas konkursu uczestnicy mogli wykazać się praktyczną znajomością alfabetu angielskiego oraz umiejętnością spontanicznego literowania. Poziom młodych znawców języka angielskiego okazał się być bardzo wysoki, więc wybór Mistrza Literowania nie był łatwy. Z każdej klasy trzeciej został wyłoniony Klasowy Mistrz Literowania oraz wyróżnieni.

Klasowymi Mistrzami Literowania zostały:

Kamila Wolak i Natalia Zychal z IIIa

Zuzanna Wilińska IIIb

Wyróżnienia otrzymały: 

Amelia Kraj IIIa

Joanna Opiła IIIa

Patryk Zieliński IIIb

Copyright 2011 Szkolny Konkurs Literowania dla Klas III. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free