konkurs LIST DO TATY

                                  KONKURS "LIST DO TATY"

Ogólnopolski konkurs został przeprowadzony przez przedstawicieli polskiego Senatu w kilkudziesięciu okręgach wyborczych. I właśnie pod koniec września dwie uczennice z kl. VI A - MILENA BASIAGA (zajęła drugie miejsce) i OLIWIA SAGAN (pierwsze miejsce) zostały laureatkami i uczestniczyły w spotkaniu wyróźnionych uczestników w Biurze Senatora B. Klicha. Dodatkową nagrodą dla Oliwii były odwiedziny w Warszawie - spotkanie z innymi autorami Listów, wysłuchanie tekstów napisanych przez dzieci w interpretacji aktora R. Pazury, zwiedzanie sejmu, zabawa w Centrum Naukowym Kopernik i wiele innych niezapomnianych atrakcji. Serdeczne podziękowania i gratululacje dla zwyciężczyń.       

 

Copyright 2011 konkurs LIST DO TATY. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free