Wakacje z SP 82

na os. J. Strusia 21.

Parking

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

uprzejmie przypominamy o następujących formalnościach przed rozpoczęciem kolejnego turnusu Akcji Lato:

1. Podpisanie regulaminów : Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Akcji Lato, dostępnego w zakładce „Regulamin” oraz jego podpisanie u kierownika w poniedziałek rano.

2. Przekazanie dokumentówsamodzielny powrót dziecka do domu lub upoważnień do obioru dzieci. Druki dostępne są w załącznikach na głównej stronie Wakacje z SP82.

3. Wpłaty: Prosimy o dokonanie wpłat za udział w czwartym tygodniu Akcji Lato. Kwotę prosimy wpłacić u kierownika w poniedziałek rano. Koszt wynosi 227 zł, w tym:

- 3 wejścia na basen, każde po 10 zł

-  ogród doświadczeń 17 zł

- Chorzów /wycieczka 160 zł

- Ampa Park - 20 zł

4. Komunikacja miejska: przypominamy, że od tego roku uczniowie krakowskich podstawówek mają darmowe przejazdy również w wakacje. Niezbędną jest tylko legitymacja szkolna.

Prosimy zaopatrzyć dzieci w kieszonkowe jeśli będą chciały skorzystać z posiłków wymienionych w programie. Poniżej linki do kilku lokali:

Pizzeria TikiTaka

Miła - Bar Mleczny

Pizzeria CzyliPizza

Informujemy, że szkoła jest otwarta w czasi akcji lato w godz. 8:00 - 16:00

Dziękujemy za współpracę podczas III turnusu.

Zespół Akcji Lato

Proszę śledzić stronę szkoły, zakładkę Wakacje z SP82, wszystkie informację będą zamieszczane w programach na każdy tydzień.

Copyright 2011 Wakacje z SP 82. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.