Wakacje z SP 82

Czas trwania 27 czerwca 2022 r. - 15 lipca 2022 r.

w godzinach 7.00 - 15.00

Bardzo  prosimy o punktualne odbieranie dzieci,
gdyż szkoła jest o 15.00 zamykana.

WAŻNE: Jeżeli dziecko ma samodzielnie opuszczać szkołę, niezbędne jest podpisane oświadczenie rodziców. Należy w nim podać w jakich dniach, o której godzinie dziecko ma wyjść ze szkoły oraz infomację o tym, że bierzecie Państwo całkowitą odpowiedzialność za swoje dziecko. Upoważnienia z okresu roku szkolnego nie są respektowane - należy napisać nowe oświadczenie na Akcję Lato. To samo dotyczy upoważnień do odbioru dziecka z półkolonii. 

III turnus: 11. 07. 2022 - 15. 07. 2022

Opłaty w drugim tygodniu; 

1. Obiady - 75 zł (jeśli opłata za posiłki dokonana jest przelewem, prosimy o dostarczenie potwierdzenia wpłaty za obiad lub przesłanie potwierdzenia na skrzynkę mailową szkoły)

2. Basen - trzy wyjścia - poniedziałek, środa i piątek - razem 24 zł

3. Wycieczka 70 zł - czwartek (Stare Wierchy - Gorce)

4. Wyjście do Muzeum Lotnictwa Polskiego (proszę dołaczyć bilet 2 x 20min)

Szczegóły dotyczące wyjść, wycieczek i warsztatów w tym tygodniu, zamieszczane będą w artykule AKCJA LATO III tydzień.

Prosimy o dokonanie płatności za basen i wycieczkę u kierownika  p. M. Mróz lub wychowawców w poszczególnych grupach w poniedziałek rano. 

Dziękujemy! 

Kontakt do kierownika:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

 

Copyright 2011 Wakacje z SP 82. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free