Zawody sportowe - tenis stołowy.

     Na początku grudnia uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XIV Indywidualnym Turnieju w tenisie stołowym  o Puchar Dyrektora ZSO nr 14 w Krakowie.    Szkołę reprezentowało ośmiu uczniów z klas 5 - 6. Do finału A dostało się 4 zawodników, a w ścisłym finale znaleźli się:                                                                                                                                           Natalia Tyrała kl. 6a - II miejsce                                                                                                                                                                               Jakub Rudzki kl.6a - II miejsce                                                                                                                                                                                Mateusz Kozik kl.6b - III miejsce.                                                                                                         Gratulujemy! Życzymy dalszych sportowych sukcesów.

Copyright 2011 Zawody sportowe - tenis stołowy.. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free