Prehistoria- turniej szkół

21 maja odbył się turniej szkół zorganizowany przez MDK Fort 49. tym razem tematem była prehistoria, wśród organizatorów znalazła się Rada Dzielnicy XVII i Straż Pożarna. Organizatorzy poprzez zabawę starali się pokazać najdawniejsze dzieje ludzkości stąd konkurencje bardziej wymagały sprawności i pomysłowości dostarczając przy okazji wiedzy. Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Kornelia Kędzior, Weronika Pykosz, Iza Sowińska, Emilka Stadler i Ania Siudy. Cały zespół wykonywał zadania, zbierałyśmy kamienie i orzechy czyli punkty w konkurencjach turniejowych. Na zakończenie otrzymaliśmy dyplom i nagrody, wszyscy okazali się zwycięzcami, a my oprócz świetnej zabawy miałyśmy satysfakcję, że mogłyśmy reprezentować Szkołę Podstawową nr 82.
Opiekę w czasie turnieju sprawowała p. Barbara Potoczna. Zdjęcia z imprezy można oglądać na stronie MDK Fort 49.
Copyright 2011 Prehistoria- turniej szkół. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.
Joomla Templates by Wordpress themes free