Podsumowanie I okresu

Udział uczniów klas IV- VI w konkursach w I okresie roku szkolnego 2013/ 2014

Konkursy międzyszkolne:

• W etapie szkolnym Małopolskiego Konkursu Humanistycznego udział wzięły dwie uczennice, Stęplewska Agata zakwalifikowała się do etapu rejonowego.
  • W etapie szkolnym Małopolskiego Konkursu Biblijnego udział wzięło 13 uczniów, nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego.
  • W etapie szkolnym Małopolskiego Konkursu Matematycznego udział wzięło 9 uczniów, nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego.
  • W etapie szkolnym Małopolskiego Konkursu Przyrodniczego udział wzięło 10 uczniów, nikt nie zakwalifikował się do etapu rejonowego.
  • W etapie szkolnym Małopolskiego Konkursu Informatycznego udział wzięło 6. uczniów,  zakwalifikowały się do etapu rejonowego Marcelina Moksa 6b i Iga Kierczak 4a.
  • W Ogólnopolskim Konkursie Historycznym A to Polska właśnie udział wzięło 7 uczniów, spośród prac uczniów naszej szkoły, w kategorii praca plastyczna, najlepiej została oceniona praca ucznia klasy 6a- Jana Dzierzęgi.
  • W I Nowohuckim Konkursie Kolęd w Języku Angielskim udział wzięło 4 uczniów. W kategorii soliści: I miejsce zajęła Klaudia Gałka (4a), III miejsce Weronika Pykosz (5a). W kategorii zespół III miejsce- Milena Istrati i Barbara Krzywdziak (4a).
  • W XIII Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego Gry i zabawy w języku angielskim nasza drużyna (1 uczeń z klasy 5a oraz 5 uczniów z klasy 6b) zajęła I miejsce.
  • W konkursie organizowanym przez MDK im. Jordana Wiersz o Krakowie udział wzięło 2 uczniów z klasy 6b.
  • W IV Ogólnopolskim Konkursie Ekologicznym udział wzięło 9 uczniów, najlepszy wynik uzyskała Aleksandra Wolak (5a)- informacje dotyczące kwalifikacji do etapu finałowego będą przekazane w lutym.
  • W XIV Indywidualnym Turnieju w tenisie stołowym O puchar Dyrektora ZSO nr 14 w Krakowie udział wzięło 8 uczniów. II miejsce zajęli: Natalia Tyrała i Jakub Rudzki (6a), III miejsce- Mateusz Kozik (6b).
  • W konkursie Krakowska Matematyka udział wzięło 19 uczniów, dwie uczennice: Iga Kierczak (4a) oraz Oliwia Wieczorek (4b) zakwalifikowały się do drugiego etapu, który odbędzie się w lutym.
  • W Koedukacyjnym Indywidualnym Turnieju Tenisa Stołowego Szkół Podstawowych udział wzięło 5 uczniów. I miejsce zdobyła Natalia Tyrała (6a), IV miejsce osiągnęli: Mateusz Kozik (6b) oraz Konrad Stojek (5a).
  • W Indywidualnych Biegach Przełajowych O mistrzostwo Krakowa udział wzięło 18 uczniów.
  • W dyktandzie Nie tylko dla mistrzów udział wzięło 7 uczniów, konkurs nie został jeszcze rozstrzygnięty.

Konkursy szkolne:

• W konkursie na Kartkę Bożonarodzeniową udział wzięło 11 uczniów.

I miejsce- W. Zawada (6b), II miejsce: M. Moksa (6b) oraz W. Ślizowska (5b), III miejsce: G. Feliks (4a) oraz Z. Feliks (5b), wyróżnienia: K. Opiłka (4b),

W. Wilk (6a), J. Rudzki (6a), M. Sałuk (6a).

• W Konkursie Kolęd i Pastorałek udział wzięło 16 uczniów.

I miejsce- A. Stęplewska (6b), II miejsce: Z. Feliks (5b), G. Grabowski (5b),

G. Górecka (5b), W. Dzięga (5b), III miejsce: J. Delendowska (6b), wyróżnienia: N. Piątek (5a), W. Ślizowska (5b), E. Zwolińska (5b),

W. Tokarczyk (5b).

• W konkursie recytatorskim Tuwimki udział wzięło 11 uczniów.

I miejsce: G. Górecka (5b), K. Kędzior (5a), W. Ślizowska (5b).

• W konkursie na Wiersz patriotyczny przeprowadzonym w klasach IV- VI wybrano w każdej klasie najlepszą recytację.
  • W konkursie Halloween udział wzięło 11 uczniów w kategorii „przebranie” oraz 7 uczniów w kategorii „dynia”.

Najlepsze przebranie wśród uczniów klas III- IV- I miejsce: K. Mysior (4b), II miejsce: K. Ochalik (4b), III miejsce: M. Istrati (4a) oraz A. Gmińska (4b).

Najlepsze przebranie wśród uczniów klas V- VI- I miejsce: G. Górecka (5b) oraz J. Reszka (5b), II miejsce: A. Stęplewska (6b) oraz W. Ślizowska (5b),

III miejsce: M. Moksa (6b) oraz J. Delendowska (6b).

Wyróżnienie- A. Socha (5a).

Dynia:I miejsce- M. Moksa (6b), II miejsce- G. Feliks (4a) oraz Z. Feliks (5b), III miejsce- N. Piątek (5a). Wyróżnienie- D. Maciaś (6b).

Copyright 2011 Podsumowanie I okresu. Szkoła Podstawowa nr 82 w Krakowie im. Świętej Jadwigi Królowej Polski. Szkoła Edukacji Artystycznej.